Wesprzyj nas

Przekaż nam 1% podatku

Podoba Ci sie, to co robimy? Wesprzyj nas raz do roku w formie 1%. Wystarczy, że w swoim formularzu PIT, w rubryce „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP” wpiszesz nasz numer KRS 0000243907 oraz kwotę, którą chcesz przekazać (nie większą niż 1% podatku należnego).

Darowizna

Tak jak Ty, pracujemy cały rok... chcesz nas wspierać częściej? W każdej chwili możesz przekazać nam darowiznę dowolnej wysokości. Dla nas ważna jest każda kwota. Każda wspiera nasze działania, każda pomaga nam funkcjonować coraz lepiej i bardziej profesjonalnie.

Nr konta (VW BANK): 67 2130 0004 2001 0545 2438 0001, tytułem: „darowizna”. 

Jak jeszcze możesz nas wesprzeć?

To, czego bardzo potrzebujemy na co dzień to żywność oraz przybory kosmetyczne i higieniczno-sanitarne dla odbiorców naszych działań.

Jeśli masz w domu niepotrzebne sprzęty np. kuchenne, elektroniczne (np. aparat fotograficzny, mp3), nie korzystasz z nich już, a mogą być jeszcze komuś przydatne, możesz je nam przekazać. Trafią we właściwe ręce.
 

Dlaczego warto nas wspierać?

Wierzymy w to, co robimy. Jesteśmy ekipą mocno stąpającą po ziemi, która jednocześnie wierzy w to, że ludzie mają swój rozum i pomysł na życie – czasem potrzebują tylko trochę wsparcia i pomocy.

Wszystkie pozyskane rzeczy oraz otrzymane środki finansowe przeznaczamy wyłącznie na cele statutowe. Mamy status organizacji pożytku publicznego.