Dopalacze

Używanie narkotyków wiąże się z poważnymi konsekwencjami prawnymi, społecznymi, zdrowotnymi. Jednak mimo to, niektórzy decydują się na ich używanie. Nie zachęcamy nikogo do ich brania – najbezpieczniej tego nie robić. Jednak jeśli już się na to decydujesz, pamiętaj o kilku ważnych rzeczach, aby móc zminimalizować ich niepożądanych wpływ na Twoje zdrowie oraz, żeby wzięcie nie doprowadziło do śmierci Twojej lub bliskiej Ci osoby.

W Polsce posiadanie narkotyków jest nielegalne, jednak bycie pod ich wpływem nie jest przestępstwem. Dlatego, jeśli pod wpływem narkotyków poczujesz, że dzieje się z Tobą coś niedobrego lub zauważysz, że z osobą w Twoim otoczeniu jest coś nie tak, nie bój się wezwać pomocy (pogotowie 999 lub 112). Nie grożą Ci za to żadne konsekwencje prawne.

Dopalacze

Przyjęcie to trochę jak zgoda na operację w ciemno. Nigdy nie wiesz co tak naprawdę bierzesz i jakie są tego proporcje. Utrudnieniem może być trudność w wyliczeniu algorytmu bezpieczniejszej dawki na masę Twego ciała z uwzględnieniem metabolizmu. Działanie może być różne, często bardzo indywidualne. Najlepiej podziękować za użycie a już na pewno nie mieszać.

TOP

Accessibility Toolbar