Jeśli uważasz nasze działania za wartościowe - pomóż nam je realizować.

Aplikacja mobilna „(i)grasz?”

Mamy świadomość, że relaks i dobra zabawa to są ważne w życiu wielu osób. Młodzi ludzie często wybierają się w tym celu na imprezę, do klubu, dyskoteki, pubu, do znajomych, lub na festiwal. Nierzadko decydują się tam na picie alkoholu lub wzięcie innych substancji psychoaktywnych. Nie mamy zamiaru moralizować, oceniać ani straszyć. Uważamy natomiast, że posiadanie rzetelnej wiedzy o substancjach psychoaktywnych może w pewnych sytuacjach uratować zdrowie (a niekiedy życie).

Kierując się tą myślą stworzyliśmy aplikację (i)grasz? Można w niej znaleźć informacje na temat:
- różnych substancji psychoaktywnych
- ich działania na organizm człowieka, możliwych konsekwencji przyjęcia oraz skutków ich miksowania,
- zasad bezpieczniejszej zabawy
- czyli zbiór wskazówek jak zadbać podczas imprezy o bezpieczeństwo swoje i innych osób.

Niniejsza aplikacja nie ma na celu zachęcania do używania substancji psychoaktywnych, lecz przedstawienie informacji na temat ich działania i mieszania z innymi substancjami. Rzetelna wiedza o tym, jak działają narkotyki i jak zmniejszać ryzyko wystąpienia niebezpiecznych skutków może uratować zdrowie lub życie. Jeśli zdecydujesz się użyć substancji psychoaktywnych ważne jest, żebyś wiedział/a jak to robić bezpieczniej.

Aplikacja współfinansowana jest ze środków:
Miasta Stołecznego Warszawy (projekt: „Kampania BAW SIĘ BEZPIECZNIEJ!, skierowana do osób podejmujących ryzykowne zachowania”),
Samorządu Województwa Mazowieckiego (projekt: „STREETOPCJA”).

TOP